Kontrola Wewnętrzna

Monitoruj Swoje Mechanizmy Kontrolne z AdaptiveGRC|Wdrażaj System Kontroli Wewnętrznej z Precyzją i Łatwością|Stwórz ustrukturyzowany system kontroli wewnętrznej i weryfikuj efektywność wdrożonych kontroli w organizacji|Sprostaj wyzwaniom: Zarządzaj Kontrolą Wewnętrzną w Firmie z AdaptiveGRC|Zintegrowane rozwiązanie: Internal Control Suite dla systemów kontroli wewnętrznej|AdaptiveGRC: Transparentna Kontrola Wewnętrzna

Wypełnij formularz, aby umówić się
na demopakietu Kontrola Wewnętrzna.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest C&F S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności C&F S.A.

  O nas:

  Pakiet Kontrola Wewnętrzna

  W AdaptiveGRC rozumiemy istotę roli systemu kontroli wewnętrznej w zmiennym środowisku biznesowym. Nasz Internal Control Suite umożliwia globalnym organizacjom projektowanie, wdrażanie, monitorowanie i udoskonalanie systemu kontroli w ramach jednej zintegrowanej platformy. Kierujemy się wytycznymi COSO oraz SOX w kontekście kontroli wewnętrznej, nasze rozwiązanie dostarcza solidnych podstaw do utrzymania i wzmacniania kontroli dostosowanych do specyfiki Twojej organizacji.

  Standaryzowana Struktura Kontroli Wewnętrznej

  Zarządzanie i Ocena Mechanizmów Kontroli Wewnętrznej

  Automatyzacja Cykli Testowych

  Współpraca Zespołu

  Skuteczne Zarządzanie CAPA

  Icon
  Jak to Działa

  Poznaj zalety pakietu Kontroli Wewnętrzne w AdaptiveGRC!

  W filmie zobaczysz nasze rozwiązanie w akcji, dowiesz się, jakie są jego główne funkcje i zrozumiesz, jakie może przynieść korzyści procesowi zarządzania w Twojej firmie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, umów się na rozmowę z naszym ekspertem. Opowie Ci, w jaki sposób natychmiast możemy pomóc Twojej organizacji w poprawie zarządzania kontrolą wewnętrzną.

  OPINIE

  Przeczytaj opinie na nasz temat na:

  Jesteś niezależnym audytorem wewnętrznym lub pracujesz w niewielkim zespole audytowym?
  Sprawdź AuditStarter od AdaptiveGRC:
  to nowoczesne i proste w obsłudze narzędzie audytowe,
  które pozwoli Ci porzucić Excela na rzecz bardziej efektywnej pracy.

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.