Audyt wewnętrzny

Eliminuj czasochłonne i manualne procesy audytu!

Zintegruj i zautomatyzuj cały proces audytu wewnętrznego, od planowania audytów, przez identyfikację obszarów niezgodności i ryzyka, po opracowywanie i realizację planów naprawczych, monitorowanie zaleceń post-audytowych, aż do generowania raportów w czasie rzeczywistym. Korzystaj z centralnego repozytorium, które umożliwia bezpieczne przechowywanie i dostęp do danych z różnych źródeł w jednym miejscu.

Zamów demo
Najbardziej popularne funkcje

Przeczytaj o najpopularniejszych funkcjach modułu Audytu Wewnętrznego i wybierz te, które uważasz za przydatne dla Twojej firmy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie

Rekomendacje i działania audytowe

AdaptiveGRC Umożliwia przydzielenie zaleceń czy rekomendacji, wymaganych po jakie są wymagane po każdym audycie. Zapewnia możliwość tworzenia, przypisywania i śledzenia tych zadań, oferując również interaktywny pulpit nawigacyjny, który umożliwia wgląd w ich statusy.

Raportowanie

Generuj różnorodne raporty, które dostarczają szczegółowego wglądu w proces audytu wewnętrznego. Dokonuj porównań między różnymi lokalizacjami lub oddziałami, aby zidentyfikować problematyczne miejsca i wprowadzić terminowe zmiany, aby zapobiec powtórzeniu się podobnych problemów w innych częściach organizacji.

Alerty/Powiadomienia w czasie rzeczywistym

Reaguj szybciej i dokładniej, gdy pojawią się problemy. Bądź informowany o zakończonych zadaniach. Bądź w stanie podjąć działania zapobiegawcze.

Strategiczne planowanie audytu (do 5-letniego okresu)

Wspiera systematyczne podejście do planowania audytu, które pomaga zapewnić efektywne zarządzanie operacjami i ryzykiem w twojej organizacji. Gwarantuje, że wszystkie istotne elementy finansowe, operacyjne, strategiczne i zgodności są regularnie oceniane w skuteczny sposób.

Planowanie audytu rocznego

Pomaga w ocenie ryzyka związanego z działalnością finansową i operacyjną organizacji. Biorąc pod uwagę cele strategiczne organizacji, można przygotować plany audytu wewnętrznego, które stanowią podstawę do monitorowania jej operacji zarządzania ryzykiem.

Zarządzanie przepływem pracy

Efektywny sposób na przeglądanie i zatwierdzanie audytów. Gdy audyty zostaną utworzone, mogą być przekazywane do zatwierdzenia różnym użytkownikom w organizacji.

Dashboards

Usprawnij współpracę pomiędzy swoimi działami

AGRC wspiera cały proces audytu, począwszy od tworzenia wszechświata środowiska audytowego, przez planowanie i przeprowadzanie audytów, tworzenie raportów, aż po realizację rekomendacji i działań korygujących

Zamów demo
Wydany audyt

Pozostań na bieżąco z aktualnymi i historycznymi informacjami.

Zyskaj wgląd we wszystkie przeprowadzone audyty. Sprawdź zakres, metody audytu, zakres badań, zespoły, wyniki i działania korygujące. Dzięki jednemu źródłu prawdy, nie będziesz musiał martwić się o cenne dane, które mogą się zgubić w arkuszach kalkulacyjnych.

Zamów demo
Plan roczny

Automatyzuj planowanie działań strategicznych na okres do pięciu lat.

Zaplanuj, ile czasu potrzebujesz na konkretną dziedzinę i zaplanuj swoją pracę w najbardziej efektywny sposób.

Zamów demo
O nas

Jesteśmy częścią rodziny C&F – zespołu pasjonatów, którzy pracują na całym świecie, łącząc wiedzę biznesową i procesową z ekspertyzą techniczną, aby tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania IT.

20+

Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze największych firm na świecie.

60 +

Programy i projekty realizowane w ponad 60 krajach na całym świecie.

420+

Wysoko wykwalifikowani specjaliści, posiadający zarówno wiedzę technologiczną, jak i z zakresu procesów biznesowych.

500

Organizacji z listy Fortune 500 wybierają nas.

NASZE OPINIE
Sebastian B. Dyrektor Generalny | Bezpieczeństwo komputerowe i sieciowe

Niezwykle efektywne oprogramowanie GRC w atrakcyjnej cenie

AdaptiveGRC oferuje dużą elastyczność w obsłudze procesów GRC i audytu. Produkt jest stale rozwijany, a klienci regularnie otrzymują dostęp nowe możliwości i funkcjonalności. Co więcej, cena jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych produktów na rynku. Zespół wsparcia jest elastyczny i odpowiednio reaguje na potrzeby klientów.

Marcin K. Dyrektor ds. bezpieczeństwa informacji | Usługi finansowe

Wszechstronna platforma do zarządzania ryzykiem i zgodnością

Korzystałem z modułów AdaptiveGRC do zarządzania zgodnością i ryzykiem przez ponad rok. Wdrożenie przebiegło płynnie, a zespół wsparcia zawsze służył pomocą. Szczególnie cenię sobie funkcjonalności oferowane przez AdaptiveGRC – wszystkie procesy GRC są zarządzane za pomocą jednego narzędzia, które korzysta z jednej bazy danych. Narzędzie to pomogło mojej organizacji obniżyć koszty operacyjne i lepiej zrozumieć ryzyka.

Jasween K. Zgodność w branży farmaceutycznej

Doskonałe narzędzie do kontroli zgodności

Niesamowite jest to, że dzięki AdaptiveGRC zarządzanie indywidualnymi ocenami można skrócić z dni do minut. Narzędzie umożliwia generowanie raportów dla różnych interesariuszy, zawierających wybrane dane z wyników ocen. Bardzo doceniam możliwość tworzenia list specyfikacji zgodności dla kontraktów z dostawcami czy wewnętrznych działów.

Recenzent zweryfikowany Ubezpieczenia | Samozatrudnienie

AdaptiveGRC wspiera firmy ubezpieczeniowe w zarządzaniu ryzykiem i zgodnością

Używałem AdaptiveGRC do wsparcia procesów zarządzania zgodnością w firmach ubezpieczeniowych, które musiały dostosować się do wymagajacych regulacji branżowych. Używałem też AdaptiveGRC do zarządzania i monitorowania procesów zarządzania danymi po wejściu w życie RODO. Doświadczyłem znacznego wzrostu efektywności w obu przypadkach.

D Scott C. Rozwój Biznesu | Biotechnologia

W nazwie AdaptiveGRC zawiera się wszystko

Jak sugeruje nazwa, AdaptiveGRC to kompleksowe rozwiązanie GRC, które można dostosować do organizacji z różnych branż i różnej wielkości. Zespół AGRC wykonał znakomitą pracę, projektując i tworząc najlepsze w swojej klasie rozwiązanie GRC, które odpowiada na wyzwania dzisiejszego niepewnego i szybko zmieniającego się globalnego klimatu biznesowego. Współpraca z zespołem AGRC była przyjemnością, a wsparcie, które zapewnili, było wyjątkowe.

Anna C. Szef Zespołu ds. Przestępstw Finansowych | Bankowość

Instytucje finansowe mogą znacznie skorzystać na AdaptiveGRC

Cieszę się, że mogę używać AdaptiveGRC w mojej pracy. To dedykowane rozwiązanie jest bardzo pomocne każdemu, kto musi wypełnić kwestionariusz SREP. Dodatkowy czas, który zyskałem, był bezcenny. Design platformy również bardzo mi się podoba. Prostota użytkowania jest dużym plusem. Dzięki możliwości porównywania formularzy z poprzednich lat, mogłem skrócić czas potrzebny na wypełnienie nowego kwestionariusza. Ponadto, mogę monitorować postępy osób zaangażowanych w proces.

Recenzent zweryfikowany Ubezpieczenia

Świetne wsparcie dla firmy ubezpieczeniowej

Moje ogólne doświadczenia są bardzo pozytywne. Czas i kontrola nad procesami, które zyskałem, są nieocenione. Podoba mi się, że platforma jest bardzo łatwa w obsłudze. Zdecydowanie pozwoliło mi to skrócić czas potrzebny na wypełnienie kwestionariusza SREP. Mogę również łatwo kontrolować status pracy moich członków zespołu, sprawdzać ich postępy i monitorować na bieżąco wydarzenia.

Rozwiązania biznesowe

Platforma AdaptiveGRC oferuje szereg modułów ułatwiających zarządzanie działaniami GRC w Twojej firmie.

Pozwól nam dopasować najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Wypełnij poniższy formularz.
ZAREZERWUJ KONSUTLACJĘ

Usprawnij swoje działania GRC dzięki AdaptiveGRC
Uzyskuj szybsze wyniki.

 • Wypełnij formularz.
 • Nasz konsultant wspólnie z Tobą określi potrzeby Twojej firmy.
 • Zaplanujemy demonstrację produktu, aby pokazać wymagane funkcje.
 • Pozyskamy Twoją opinię i dostosujemy narzędzie do Twoich potrzeb.
Wypełnij formularz

  Administratorem Twoich danych osobowych jest C&F S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności C&F S.A.

  Jesteś niezależnym audytorem wewnętrznym lub pracujesz w niewielkim zespole audytowym?
  Sprawdź AuditStarter od AdaptiveGRC:
  to nowoczesne i proste w obsłudze narzędzie audytowe,
  które pozwoli Ci porzucić Excela na rzecz bardziej efektywnej pracy.

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.