Zarządzanie Ryzykiem

Zarządzaj wszystkimi ryzykami przy użyciu jednego narzędzia!

Wykorzystaj AdaptiveGRC do efektywnego zarządzania, analizy, wizualizacji oraz raportowania poziomu ryzyka, zgodnie z wytycznymi Twojej organizacji. Implementuj sprawdzone standardy, takie jak ISO 31000, aby usprawnić procesy. Monitoruj strategie minimalizowania ryzyka przy pomocy intuicyjnych map ryzyka. Opracuj plany działań naprawczych. Zachowaj czujnjakość procesu dzięki powiadomieniom i alertom w czasie rzeczywistym.

Zamów demo
Najbardziej popularne funkcje

Rejestr Ryzyka Zawiera informacje takie jak zidentyfikowane ryzyka, ich przyczyny, odpowiedzi i inne powiązane szczegóły. Może być wykorzystany do oceny ryzyka, analizy oraz planowania odpowiedzi na nie.

Rejestr Ryzyka

Zawiera informacje takie jak zidentyfikowane ryzyka, ich przyczyny, odpowiedzi i inne powiązane szczegóły. Może być wykorzystany do oceny ryzyka, analizy oraz planowania odpowiedzi na nie.

Analiza Ryzyka

Oceniaj i porównuj potencjalne ryzyka związane z dowolnym projektem. Zapewnij sobie wszechstronne spojrzenie na wszystkie opcje zarządzania ryzykiem, w tym identyfikację i analizę ryzyka, strategie jego mitygacji, plany awaryjne oraz efektywne przydzielanie zasobów.

Mapa Ryzyka

Wizualizuj ryzyko w uporządkowany sposób. Prezentuj ryzyko organizacyjne na poziomie hierarchicznym i dostarczaj jasne wizualizacje. Ta funkcja umożliwia szybką identyfikację zagrożeń, które mogą pojawić się w określonej kategorii operacji, w zależności od ich bliskości do kluczowych łączy lub infrastruktury.

Panel Zarządzania Ryzykiem

Zapewnia aktualny wgląd w ryzyko i osiągnięcia Twojej organizacji. Pozwala kierownictwu błyskawicznie wykrywać zagrożenia we wszystkich sektorach, ustalać ich priorytety i wdrażać odpowiednie środki zaradcze.

Działania Korekcyjne i Zapobiegawcze (CAPA)

Umożliwia systematyczne ustalanie priorytetów oraz identyfikację działań korekcyjnych i zapobiegawczych. Daje możliwość monitorowania, oceny oraz podejmowania działań w przypadku wystąpienia awarii, które mogły spowodować problem, lub po prostu oferuje możliwość przekazania informacji zwrotnej w celu poprawy.

Zarządzanie Wyjątkami

Stanowi kompleksowe podejście do wykrywania, reagowania i rozwiązywania problemów jak najszybciej, aby zminimalizować zakłócenia dla osób lub organizacji.

Dashboards and heat maps

Popraw efektywność decyzji dzięki zaawansowanym dashboardom

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi AdaptiveGRC możesz błyskawicznie analizować dane dotyczące ryzyka, wykorzystując mapy ryzyka i panele zarządzania. Podejmowanie decyzji opartych na analizie danych jest teraz łatwiejsze, z pełnym przeglądem sytuacji ryzykownych dostępnym na pierwszy rzut oka.

Zamów demo
Ścieżka audytu

Podnieś poziom przejrzystości dzięki efektywnemu raportowaniu

Funkcjonalność śledzenia działań w naszym systemie pozwala na precyzyjne rozpoznawanie, śledzenie i zarządzanie wszelkimi modyfikacjami zachodzącymi w systemie, co gwarantuje utrzymanie zgodności Twojej firmy z aktualnymi normami i regulacjami branżowymi.

Zamów demo
Rejestr ryzyka

Zarządzaj i priorytetyzuj kluczowe ryzyka i działania

To narzędzie pomoże Ci identyfikować, oceniać, monitorować i efektywnie zarządzać różnymi ryzykami związanymi z prowadzeniem Twojej organizacji. Intuicyjny interfejs sprawia, że wszystkie działy mogą łatwo usprawnić swoje procesy zarządzania ryzykiem i uprościć związane z nimi zadania.

Zamów demo
O nas

Jesteśmy częścią rodziny C&F – zespołu pasjonatów, którzy pracują na całym świecie, łącząc wiedzę biznesową i procesową z ekspertyzą techniczną, aby tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania IT.

20+

Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze największych firm na świecie.

60 +

Programy i projekty realizowane w ponad 60 krajach na całym świecie.

420+

Wysoko wykwalifikowani specjaliści, posiadający zarówno wiedzę technologiczną, jak i z zakresu procesów biznesowych.

500

Organizacji z listy Fortune 500 wybierają nas.

NASZE OPINIE
Sebastian B. Dyrektor Generalny | Bezpieczeństwo komputerowe i sieciowe

Niezwykle efektywne oprogramowanie GRC w atrakcyjnej cenie

AdaptiveGRC oferuje dużą elastyczność w obsłudze procesów GRC i audytu. Produkt jest stale rozwijany, a klienci regularnie otrzymują dostęp nowe możliwości i funkcjonalności. Co więcej, cena jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych produktów na rynku. Zespół wsparcia jest elastyczny i odpowiednio reaguje na potrzeby klientów.

Marcin K. Dyrektor ds. bezpieczeństwa informacji | Usługi finansowe

Wszechstronna platforma do zarządzania ryzykiem i zgodnością

Korzystałem z modułów AdaptiveGRC do zarządzania zgodnością i ryzykiem przez ponad rok. Wdrożenie przebiegło płynnie, a zespół wsparcia zawsze służył pomocą. Szczególnie cenię sobie funkcjonalności oferowane przez AdaptiveGRC – wszystkie procesy GRC są zarządzane za pomocą jednego narzędzia, które korzysta z jednej bazy danych. Narzędzie to pomogło mojej organizacji obniżyć koszty operacyjne i lepiej zrozumieć ryzyka.

Jasween K. Zgodność w branży farmaceutycznej

Doskonałe narzędzie do kontroli zgodności

Niesamowite jest to, że dzięki AdaptiveGRC zarządzanie indywidualnymi ocenami można skrócić z dni do minut. Narzędzie umożliwia generowanie raportów dla różnych interesariuszy, zawierających wybrane dane z wyników ocen. Bardzo doceniam możliwość tworzenia list specyfikacji zgodności dla kontraktów z dostawcami czy wewnętrznych działów.

Recenzent zweryfikowany Ubezpieczenia | Samozatrudnienie

AdaptiveGRC wspiera firmy ubezpieczeniowe w zarządzaniu ryzykiem i zgodnością

Używałem AdaptiveGRC do wsparcia procesów zarządzania zgodnością w firmach ubezpieczeniowych, które musiały dostosować się do wymagajacych regulacji branżowych. Używałem też AdaptiveGRC do zarządzania i monitorowania procesów zarządzania danymi po wejściu w życie RODO. Doświadczyłem znacznego wzrostu efektywności w obu przypadkach.

D Scott C. Rozwój Biznesu | Biotechnologia

W nazwie AdaptiveGRC zawiera się wszystko

Jak sugeruje nazwa, AdaptiveGRC to kompleksowe rozwiązanie GRC, które można dostosować do organizacji z różnych branż i różnej wielkości. Zespół AGRC wykonał znakomitą pracę, projektując i tworząc najlepsze w swojej klasie rozwiązanie GRC, które odpowiada na wyzwania dzisiejszego niepewnego i szybko zmieniającego się globalnego klimatu biznesowego. Współpraca z zespołem AGRC była przyjemnością, a wsparcie, które zapewnili, było wyjątkowe.

Anna C. Szef Zespołu ds. Przestępstw Finansowych | Bankowość

Instytucje finansowe mogą znacznie skorzystać na AdaptiveGRC

Cieszę się, że mogę używać AdaptiveGRC w mojej pracy. To dedykowane rozwiązanie jest bardzo pomocne każdemu, kto musi wypełnić kwestionariusz SREP. Dodatkowy czas, który zyskałem, był bezcenny. Design platformy również bardzo mi się podoba. Prostota użytkowania jest dużym plusem. Dzięki możliwości porównywania formularzy z poprzednich lat, mogłem skrócić czas potrzebny na wypełnienie nowego kwestionariusza. Ponadto, mogę monitorować postępy osób zaangażowanych w proces.

Recenzent zweryfikowany Ubezpieczenia

Świetne wsparcie dla firmy ubezpieczeniowej

Moje ogólne doświadczenia są bardzo pozytywne. Czas i kontrola nad procesami, które zyskałem, są nieocenione. Podoba mi się, że platforma jest bardzo łatwa w obsłudze. Zdecydowanie pozwoliło mi to skrócić czas potrzebny na wypełnienie kwestionariusza SREP. Mogę również łatwo kontrolować status pracy moich członków zespołu, sprawdzać ich postępy i monitorować na bieżąco wydarzenia.

Rozwiązania biznesowe

Platforma AdaptiveGRC oferuje szereg modułów ułatwiających zarządzanie działaniami GRC w Twojej firmie.

Pozwól nam dopasować najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Wypełnij poniższy formularz.
ZAREZERWUJ KONSUTLACJĘ

Usprawnij swoje działania GRC dzięki AdaptiveGRC
Uzyskuj szybsze wyniki.

 • Wypełnij formularz.
 • Nasz konsultant wspólnie z Tobą określi potrzeby Twojej firmy.
 • Zaplanujemy demonstrację produktu, aby pokazać wymagane funkcje.
 • Pozyskamy Twoją opinię i dostosujemy narzędzie do Twoich potrzeb.
Wypełnij formularz

  Administratorem Twoich danych osobowych jest C&F S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności C&F S.A.

  Jesteś niezależnym audytorem wewnętrznym lub pracujesz w niewielkim zespole audytowym?
  Sprawdź AuditStarter od AdaptiveGRC:
  to nowoczesne i proste w obsłudze narzędzie audytowe,
  które pozwoli Ci porzucić Excela na rzecz bardziej efektywnej pracy.

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.